• ODJEHLOVACÍ
  DISKY FAPI-FIT

  Odjehlovací disky pro všechny používané technologie odjehlování ve stacionárních strojích s planetárními hlavami s rychloupínáním

  Více informací

 • ODJEHLOVACÍ
  DISKY FAPI-SOLID

  Ideální nástroj pro maximální odjehlení

  Více informací

 • ODJEHLOVACÍ
  VÁLCE FAPI-FLEX

  Odjehlovací válce pro všechny typy plechů

  Více informací

 • ODJEHLOVACÍ
  segmenty FAPI-EVO-TRIPLE-FLEX

  Odjehlovací segmenty pro stroje Lissmac

  Více informací

Nejširší sortiment odjehlovacích disků

Nabízíme špičkové odjehlovací disky a odjehlovací válce za atraktivní ceny!

Naše disky jsou řešením pro odjehlení plechů a profilů, odstranění otřepů, zaoblení hran, případně sjednocení povrchu po vypálení laserem či plazmou. Naše odjehlovací nástroje se uplatní jak v ručních úhlových bruskách, tak zejména v kombinovaných strojních bruskách (kde je využita kombinace brusného pásu a odjehlovacích disků, případně kartáčovacího válce). Naše odjehlovací nástroje jsou nasazovány např. do strojů značek WEBER, RWT, FLADDER, COSTA, LISSMAC, GECAM, BÜTFERING, LOEWER, LÖSER, TIMESAVERS, HOUFEK, NIEDERBERGER, VANGROENWEGHE a další.

Zakládáme si na kvalitě materiálů, ze kterých jsou odjehlovací nástroje vyráběny!

Spolupracujeme s technologickým lídrem, udávajícím trend ve strojním odjehlování, předním světovým výrobcem nejen odjehlovacích disků, odjehlovacích válců a segmentů, německou společností Friedrich August Picard GmbH & Co. KG.

Naše nabídka nezahrnuje jen skvělé odjehlovací disky!!!

K odjehlovacím diskům dodáváme také brusné pásy a různé typy kartáčů, případně kartáčovacích válců (ocelové, nerezové, s abrazivním nylonem, z netkaných textilií, či kombinace netkané textilie a brusného plátna). Budeme rádi, pokud nás oslovíte pro nabídku či konzultaci.

Daniel Bělíček, DiS.

 

Nahoru

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.